Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6840
Stary 14.09.2011, 18:21
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Co do jutrzejszego meczu... na C mogły by być tańsze bilety, owszem, ale dajmy spokój. 45 zł to nie majątek.

Co cen w ogóle: 175 zł za karnet, 22 zł za Skonto, 31 zł za Liteks i 40 zł za APOEL, razem 268 zł na przestrzeni dwóch miesięcy. Nikt mi nie wmówi, że to były zabójcze pieniądze. Jeśli na pozostałe mecze w europejskich pucharach będą takie ceny jak na Odense to wszystkie mecze rundy jesiennej zamkną się w kwocie 403 zł. Lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień. 68 zł miesięcznie, 75 zł jeśli wypadnie jakiś PP na Reymonta. Nie wiem, może mało przeżyłem, młody, głupi i naiwny jestem ale czy to taki wielki problem, odkładać co tydzień 20 zł?
Problem jest taki, że ty to piszesz do ludzi, którzy na Wisłe dadzą jak im coś zostanie, a nie ze będą na nią zbierac czy coś
ogolnie oni czytając twoj post sa skonsternowani zaskoczeni i zszokowani jak babcie na widok kibicow Apoelu idących przez nasz rynek na mecz...
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując