Wyświetl pojedynczy post
fifi1906
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: wszędzie byleby nie na Kałuży!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23665
Stary 14.09.2011, 18:11
Mam problem z iPodem. Posiadam iPoda Nano 3 generacji. po podpięciu do kompa za pomocą kabla USB pojawił się napis "connected " a pos spodem "Eject before disconnected". Nad tym napisem jest pomarańczowe kółko z czarną wtyczka. Ale nic się nie da zrobić. Nie reaguje na przyciskanie. Za pomocą programu iTunes tez nic sie nie da zrobić bo wogole go na kompie nie wyszukuje! i moje pytanie brzmi WTF? co zrobić?
"Wisła To My!! Lepsza Strona Błoń i Duma Tego miasta!!"
Odpowiedz cytując