Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
13794
14.09.2011, 17:27
ziuk_NYC
napisał(a):
jak by ktos jeszcze nie mial przyjemnosci czytac tego wywiadu z Panem Lukaszem Naczasem to goraco polecam. Kwintesencja lewicy w calej krasie :o)
http://gniezno.com.pl/wiadomosci/czy...nternecie.html
Ah dzięki ziuk, czegoś takiego mi brakowało
BTW, jutro przed meczem z Odense rozdawane będą ulotki:
filemon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filemon
Znajdź inne posty napisane przez filemon