Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13794
Stary 14.09.2011, 17:27
ziuk_NYC napisał(a):Wyświetl post
jak by ktos jeszcze nie mial przyjemnosci czytac tego wywiadu z Panem Lukaszem Naczasem to goraco polecam. Kwintesencja lewicy w calej krasie :o)

http://gniezno.com.pl/wiadomosci/czy...nternecie.html
Ah dzięki ziuk, czegoś takiego mi brakowało
BTW, jutro przed meczem z Odense rozdawane będą ulotki: