Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19724
Stary 14.09.2011, 17:24
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
A to że oni nie mają oznacza że my czegoś takiego nie możemy mieć ?
To oznacza, że oni nie szpecą własnych stadionów takimi przybudówkami. Przecież jedyną korzyścią z "tego czegoś" na naszym stadionie jest to, że VIP-y podjadą sobie pod trybunę i nie zmokną w czasie deszczu.


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując