krakus76 napisał(a):

|
A to że oni nie mają oznacza że my czegoś takiego nie możemy mieć ?
|
To oznacza, że oni nie szpecą własnych stadionów takimi przybudówkami. Przecież jedyną korzyścią z "tego czegoś" na naszym stadionie jest to, że VIP-y podjadą sobie pod trybunę i nie zmokną w czasie deszczu.