Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6837
Stary 14.09.2011, 17:18
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Może uda sie jutro dobić do tych 10 tys. a może nie. Kilka czynników zadecydowało o takiej frekwencji. Przede wszystkim ceny, ludzie wypruli się z pieniędzy w krótkim czasie (karnety, liga, puchary, gdzie były komplety 2 x 24 tys.) następnie rozczarowanie nieudanym podejściem do LM (teraz LE nie smakuje tak bardzo), swoje dorzuciła ta słynna wypowiedź (byli tacy idioci, wielce obrażeni co chcieli zwrotu pieniędzy za karnety).
I stąd taki efekt.
uda się uda, to taki mecz gdzie wszyscy czekają na ostatni moment i zbierają kase... i jutro przed meczem kolejki powinny być... oczywiscie mowa o tych co mają być.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując