Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13739
Stary 14.09.2011, 16:17
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
To Malecki na siłę chce odejść czy też klub chce go na siłę sprzedać? Wydaje mi się że to drugie bardziej. Więc w czym problem?
Przepraszam a na jakiej podstawie tak ci się wydaje znasz kulisy rozmów kontraktowych? Równie dobrze można powiedzieć, że ma Wisełkę w dalekim poważaniu rozkręcił aferę i ja podsyca, żeby z twarzą odejść i zarobić więcej miąższu.

edit: W sumie to powtórzyłem założenia 1q2 sorki, że nie przeczytałem wcześniej.
Ostatnio edytowane przez BigLeb : 14.09.2011 o godz. 16:20.
Odpowiedz cytując