Ogryzek napisał(a):

|
To Malecki na siłę chce odejść czy też klub chce go na siłę sprzedać? Wydaje mi się że to drugie bardziej. Więc w czym problem?
|
Przepraszam a na jakiej podstawie tak ci się wydaje znasz kulisy rozmów kontraktowych? Równie dobrze można powiedzieć, że ma Wisełkę w dalekim poważaniu rozkręcił aferę i ja podsyca, żeby z twarzą odejść i zarobić więcej miąższu.
edit: W sumie to powtórzyłem założenia 1q2 sorki, że nie przeczytałem wcześniej.