Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13738
Stary 14.09.2011, 15:54
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
To Malecki na siłę chce odejść czy też klub chce go na siłę sprzedać? Wydaje mi się że to drugie bardziej. Więc w czym problem?
Jak jest tego nie wiemy - jest przecież taka opcja że działania Małego nie są tak spontaniczne jak się wydaje a właśnie są po to by jak najszybciej odejść.

W ogóle mało wiemy - To że zarabiał niewiele w stosunku do reszty z pierwszej jedenastki to fakt
Natomiast cała reszta - jak przebiegały negocjacje - ile on(a w zasadzie jego menago) chciał a ile dawał klub - nie mamy pojęcia
Trzeba sobie tez szczerze powiedzieć - być może głównym rozgrywającym jest właśnie jego menadżer, który mógł mu namiszać we łbie.
Wiadomo że dla menadżera priorytet(czyli największa kasa) to transfer.

Jedno niestety wydaje się prawdopodobne, czyli to że to ostatnia runda Małeckiego w Wiśle.Oczywiście dla mnie niestety bo część to się spuści chyba w ten dzień z radości - tak jak to robiła po Amice - nie że Wisła wygrała, tylko że ten ch...Małecki nie zagrał.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując