Wyświetl pojedynczy post
Chrisman
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3030
Stary 14.09.2011, 15:51
Mango napisał(a):Wyświetl post
Tak jak Tenzen zapytam . Trzeci zestaw NIEBIESKI ? czy adidas nam szurnie jakąś dziwną niespodziankę jak NIKE naszej kadrze ?
a co dalo nike swego czasu?

P.Scofam pytanie
Powód: ok granatowe stroje Polski
Ostatnio edytowane przez Chrisman : 14.09.2011 o godz. 15:52.
Odpowiedz cytując