Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6828
Stary 14.09.2011, 15:36
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
A czy ktoś może napisać jak tam sytuacja w strefie kibica ?
Ile osób było w strefie kibica czekających na ile okienek czynnych
Ile miejsc na poszczególnych sektorach było wolnych...
O 14.00 przechodzilem kolo stadionu , jedna osoba wychodziła z kupionym biletem i ze 3 osoby były w środku ,a takto praktycznie nikogo nie było
Odpowiedz cytując