Wit.Ek. napisał(a):

A czy ktoś może napisać jak tam sytuacja w strefie kibica ?
Ile osób było w strefie kibica czekających na ile okienek czynnych
Ile miejsc na poszczególnych sektorach było wolnych...
|
O 14.00 przechodzilem kolo stadionu , jedna osoba wychodziła z kupionym biletem i ze 3 osoby były w środku ,a takto praktycznie nikogo nie było