Griszka30KR napisał(a):

No to rzeczywiscie zalezy mu na Wisle...woli siedziec na ławie niz grac w klubie,ale przeciez nie chodzi Mu o pieniądze....
"
|
To Malecki na siłę chce odejść czy też klub chce go na siłę sprzedać? Wydaje mi się że to drugie bardziej. Więc w czym problem?