Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Mango
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
3028
14.09.2011, 15:23
Tak jak Tenzen zapytam . Trzeci zestaw NIEBIESKI ? czy adidas nam szurnie jakąś dziwną niespodziankę jak NIKE naszej kadrze ?
Mango
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mango
Znajdź inne posty napisane przez Mango