Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6827
Stary 14.09.2011, 15:12
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem , a gorączkowe działania marketingu i wypowiedzi Basałaja jakoś nie wskazują by to ,,nie dbanie'' było czymś zamierzonym.

ryzykować to można w pokera , tutaj powinno się opierać na jakichś wzorcach-schematach.

Jedyne co ich moim zdaniem usprawiedliwia , to to że postanowili podbić sprzedaż karnetów takimi wysokimi cenami na LE dla osób bez karnetów.
Czy im się udało ? Danych brak.
Nie dba- w sensie finansowym nie mają do zapełnienia całego stadionu więc nie będą obniżać cen aby było tanio-byli przekonani,że nie będzie problemów i przeliczyli się lecz już cen nie można opuścić.

Otworzą stadion cały to będą ceny korzystne sprzedaż internetowa będzie mamy kumatych ludzi w marketingu -ceny na APOEL LITEX SKONTO Basałaj wypowiadał się,że mowiono mu,że ceny niskie na Apoel więc teraz chcieli podwyższyć jednak po Odense zobaczą,że ten ruch nie opłacił się i na następny mecz ceny będą niższe.
Odpowiedz cytując