Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13734
Stary 14.09.2011, 15:12
A czy kibice wielkich klubów utożsamiają się z piłkarzem? Pierwsza myśl pewnie tak, ale jak się tak zastanowić... piłka to biznes i żeby klub funkcjonował trzeba sprzedawać piłkarzy... jeśli Małeckiego sprzedadzą? Nie będę płakał, przyjdzie na jego miejsce nowy piłkarz, a nóż będzie to polak. Wisła to nie tylko Małecki i dobrze jest to sobie uświadomić.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując