|
widze, że mało z nas utożsami się już z piłkarzami, teraz utożsamiamy sie z Klubem i jego barwami, a to zła droga. Za niedługo nie bedzie nam przeszkadzac ze Polska reprezentacja nie jest już Polska. Że w Wisle prowadzimy doping ktorego nikt z naszych piłkarzy nie rozumie.. Mały jest jaki jest, ale trzeba takie jednostki ratować, bo to prawdziwy [W[iślak, mimo tego ze czesto klub ma przez niego problemy. t[ on nie robi tego celowo poprsotu przez swoja głupote. Dla mnie nieważne, że jest wybuchowy i czesto nie mysli co robi i co mówi, ważne ze ma w sercu Wisłe i to on w najtrudniejszych momentach może ją poderwać do zwycięstwa, nie dla siebie nie dla pieniedzy tylko dla nas.[
|