Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6459
Stary 14.09.2011, 14:59
Ja rozumiem sentymenty, ale skoro po półrocznej przerwie w graniu zgodził sie na wystepy (zaledwie) w Polonii Bytom, to co on sportowo mialby u nas robic? Zwiekszyc konkurencje w ME?
Odpowiedz cytując