Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 14.09.2011, 14:56
FTC1899 napisał(a):Wyświetl post
Ano z bałaganu jaki w II drużynie panował, i braku znajomości przepisów kierownika drużyny.

Nie szukaj wypowiedzi, wierzę na słowo

stary ! z FB można tylu rzeczy się ciekawych dowiedzieć , nie wiedziałem nawet że tak wielu ;-)



Mamy zajebiste zawodniczki, jeśli chodzi o grę i sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej ( 4.drużyna Europy ) i do tego nasze wychowanki z II zespołu są...rozrywkowe bardzo ;-)














I love basket
Odpowiedz cytując