FTC1899 napisał(a):

Ano z bałaganu jaki w II drużynie panował, i braku znajomości przepisów kierownika drużyny.
Nie szukaj wypowiedzi, wierzę na słowo
|
stary ! z FB można tylu rzeczy się ciekawych dowiedzieć , nie wiedziałem nawet że tak wielu ;-)
Mamy zajebiste zawodniczki, jeśli chodzi o grę i sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej ( 4.drużyna Europy ) i do tego nasze wychowanki z II zespołu są...rozrywkowe bardzo ;-)
I love basket
