Pimko napisał(a):

Chyba to będzie odpowiedni temat... Czy ktoś był na stadionie np. po bilet i zauważył może jakieś nowe elementy przed LE? Mam tu na myśli głównie obrandowanie stadionu między kondygnacjami tymi paskami Ligi Europy.
(no chyba że na LE nie daje się takich "ozdób" to nie wiedziałem)
|
Na pewno będą...
Będą bandy, logo na środku boiska, oraz hymn LE...