Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19719
Stary 14.09.2011, 14:40
Pimko napisał(a):Wyświetl post
Chyba to będzie odpowiedni temat... Czy ktoś był na stadionie np. po bilet i zauważył może jakieś nowe elementy przed LE? Mam tu na myśli głównie obrandowanie stadionu między kondygnacjami tymi paskami Ligi Europy.

(no chyba że na LE nie daje się takich "ozdób" to nie wiedziałem)
Na pewno będą...

Będą bandy, logo na środku boiska, oraz hymn LE...
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując