1q2 napisał(a):

|
Jutro może być niechlubny rekord ale nie jest wykluczone że z Bełchatowem zostanie on pobity.
|
Ciekawi mnie czy po Bełchatowie Wisła obnizy ceny karnetów na lige tak jak to już trzy razy zrobiła po każdym rozegranym w tym sezonie meczu