http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=25793
45 złotych ? No Panowie...troszkę ta cena wygórowana nie sądzicie ?
Żeby jeszcze prezentacja nowych koszulek była właśnie 5 października , to jeszcze byłbym wstanie pójśc, a tak ?
Zobaczyć nie śmiesznego już Marcina Dańca ?