Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Macieeek
Senior Member
Od: 03.2010
Offline
#
3726
14.09.2011, 14:17
marcinm
napisał(a):
do sprzedania mam nówki buty, adidas marathon II, kontakt na priv,tam podam zdjęcia i dogadamy sie jesli chodzi o cene
cena wyzsza niz 200zl? rozmiar?
mialo byc na priv, do usuniecia
Macieeek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Macieeek
Znajdź inne posty napisane przez Macieeek