Wit.Ek. napisał(a):

A czy ktoś może napisać jak tam sytuacja w strefie kibica ?
Ile osób było w strefie kibica czekających na ile okienek czynnych
Ile miejsc na poszczególnych sektorach było wolnych...
|
Hmmm... wczoraj wieczorem
3 kasy, cały czas ktoś przy nich, kolejki brak lub 2-3 osoby.
Co mnie zaskoczyło, to to że były jeszcze bilety na C i (wg informacji w okienku) również na C3.