Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13732
Stary 14.09.2011, 14:12
Trykuss napisał(a):Wyświetl post
Jedyny piłkarz który ma w sercu Wisłe a wy uważacie, że dobrze ze odejdzie.. pozdro
Ja tam uważam ,ze wprowadza też złą atmosfere wśród piłkarzy na boisku(szatni) ,przez swoje gesty ,odzywki do nich.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując