Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6814
Stary 14.09.2011, 14:00
Możecie pisać co chcecie ode mnie na 9 osób które na ligowe mecze jeźdzą w marę regularnie na ligę europejską idą tylko 2 osoby, reszta powiedziała ,że ceny biletów są pojebane. Możecie pisać o odmówieniu browara, imprezy czy rozdawaniu ulotek ale prawda jaka jest to widać! Nie ma sensu rozkminiać nad jakimiś mercedesami skoro prawda wychodzi sama na trybunach
Odpowiedz cytując