|
Możecie pisać co chcecie ode mnie na 9 osób które na ligowe mecze jeźdzą w marę regularnie na ligę europejską idą tylko 2 osoby, reszta powiedziała ,że ceny biletów są pojebane. Możecie pisać o odmówieniu browara, imprezy czy rozdawaniu ulotek ale prawda jaka jest to widać! Nie ma sensu rozkminiać nad jakimiś mercedesami skoro prawda wychodzi sama na trybunach
|