Wyświetl pojedynczy post
Pimko
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19717
Stary 14.09.2011, 13:49
Chyba to będzie odpowiedni temat... Czy ktoś był na stadionie np. po bilet i zauważył może jakieś nowe elementy przed LE? Mam tu na myśli głównie obrandowanie stadionu między kondygnacjami tymi paskami Ligi Europy.

(no chyba że na LE nie daje się takich "ozdób" to nie wiedziałem)
Odpowiedz cytując