Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
gregor07
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
2309
14.09.2011, 13:39
Wisła - Odense 4:0 (1:0)
Skład: Pareiko - Jaovanović, Chavez, Jaliens, Paljić - Sobolewski, Nunez, Melikson - Małecki, Biton, Iliev
Zmiany: Diaz, Kirm, Wilk
Bramki: Biton, Iliev, Małecki, Melikson
gregor07
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gregor07
Znajdź inne posty napisane przez gregor07