Gradzik napisał(a):

|
Pisząc "Nunez nie" chciałem zaznaczyć, że nie chcę go w Wiśle. A Wilku jest ambitny i może być uzupełnieniem jedenastki w meczach walki, na II połowe
|
Jakieś argumenty za tym ze kolega nie chce Nuneza w Wiśle prócz własnego widzimisię ?
Ja byłem sceptyczny co do niego ale w każdym następnym meczu mnie przykonywał do siebie jako środkowy pomocnik operujący na lewej flance.