Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5119
Stary 14.09.2011, 13:15
Gradzik napisał(a):Wyświetl post
Pisząc "Nunez nie" chciałem zaznaczyć, że nie chcę go w Wiśle. A Wilku jest ambitny i może być uzupełnieniem jedenastki w meczach walki, na II połowe
Jakieś argumenty za tym ze kolega nie chce Nuneza w Wiśle prócz własnego widzimisię ?

Ja byłem sceptyczny co do niego ale w każdym następnym meczu mnie przykonywał do siebie jako środkowy pomocnik operujący na lewej flance.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując