|
Jakby Stan sprzedał Małeckiego za taką kwotę jak Brożka i dokonał w ramach pozyskanych środków transferów nie 5 (jak ostatniej zimy), ale tylko 2-3 graczy, którzy podnieśliby jakościowo grę zespołu to nie mam nic przeciwko temu. Jedyny minus ewentualnego odejścia Małeckiego to fakt, że gość bezproblemowo łapie się do meczowej kadry jako wychowanek - co w przypadku europejskich pucharów jest dosyć ważne, przecież wrzucenie w kadrę na puchary Kowalskiego to tak samo jak ograniczenie tej kadry o 1 miejsce, a wychowanków powinno być bodajże 4 wśród 25 zgłoszonych graczy. Taki problem miał w tym seoznie Śląsk Wrocław.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|