bomber85 napisał(a):

|
Jak teraz zareagują "fanatycy" na wieść o wręcz przymusowej zmianie klubu przez małeckiego. W zimie już arrivederci... nie będzie wam głupio... broniliscie maleckiego jaki to on wspaniały a już za kilka miesiecy waszej "ikony" klubu nie będzie.
|
Dlaczego fanatykom miałoby być głupio? Co najwyżej przykro, że odchodzi jeden z ostatnich, dla których Wisła to trochę więcej, niż comiesięczny przelew na konto...
Inna sprawa, że póki co ta wiadomość trudno traktować jako coś więcej, niż wymysły jednej z gazet.