Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13729
Stary 14.09.2011, 12:25
bomber85 napisał(a):Wyświetl post
Jak teraz zareagują "fanatycy" na wieść o wręcz przymusowej zmianie klubu przez małeckiego. W zimie już arrivederci... nie będzie wam głupio... broniliscie maleckiego jaki to on wspaniały a już za kilka miesiecy waszej "ikony" klubu nie będzie.
Dlaczego fanatykom miałoby być głupio? Co najwyżej przykro, że odchodzi jeden z ostatnich, dla których Wisła to trochę więcej, niż comiesięczny przelew na konto...

Inna sprawa, że póki co ta wiadomość trudno traktować jako coś więcej, niż wymysły jednej z gazet.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując