borys napisał(a):

Okienko zimowe:
1. Sprzedaz Maleckiego
2. Pozyskanie LO, SP i PP i tutaj;
- dziekujemy Diazowi(wcześniejsze zakończenie wypożyczenia), dziekujemy Jirsakowi( sprzedajemy lub puszczamy wolno)
Okienko letnie:
1. Przedluzamy, Pareike, Paljica*, Lameya**
2. Przedluzamy wypożyczenie lub wykupujemy Nuneza
3. Pozyskujemy N, DP(nastepce Sobola), LO (na lawke)
* jesli nie bedziemy w stanie znalesc lepszego uniwersalnego ale też taniego zawodnika na lawke z karta w reku.
** ale pod warunkiem, że gra z lawki i tak samo zarabia, jesli sie nie zgodzi szukamy.
|
Bez przesady

w okienku zimowym priorytetem jest LO i sprzedaż Małeckiego

Inne wzmocnienia mogły by być jeśli trafiłaby się jakaś perełka

Po odejściu Małeckiego przecież można wypróbować na skrzydle przez jedną rundę kogoś z ME, poza tym Małecki był wychowankiem jeśli on odejdzie to kogo zgłosimy do rozgrywek. Więc nie ma co na hop siup ściągać znowu obcokrajowców. Diaz jest typową zapchajdziura ,nie umniejszałbym tych walorów, zawsze to jakaś opcja na ławce w razie kontuzji.
Odnośnie okienka letniego to kupa czasu przed nami ,dużo może się zdarzyć
Tak sobie myślę ,że Maaskant w końcu postawi na Lameya po lewej stronie i nie będzie autostrady już dla naszych rywali
