ziuk_NYC napisał(a):

Tego sie czytac nie da, SLD widocznie probuje usilnie odzyskac swoj pierwotny proletariat - czyli tzw biedode lub jak kto woli "lud pracujacy miast i wsi", inne okreslenie - CosDaki

. Widocznie proletariat zastepczy w postaci bandy sodomitow na dluzsza mete jest malo perspektywiczny.
Szkoda, ze Panu Lukaszowi nie przypomniano, ze Führer byl narodowym
socjalista. Z drugiej strony po co, jak na typie zadne kwoty wymienane przez przeprowadzajacego wywiad nie robia wrazenia.
No i oczywiscie "musi powstac urzad".

Z chlopakami z PO przerobia nas na RPU - Rzeczpospolita Polska Urzedowa.