Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13790
Stary 14.09.2011, 12:07
ziuk_NYC napisał(a):Wyświetl post
jak by ktos jeszcze nie mial przyjemnosci czytac tego wywiadu z Panem Lukaszem Naczasem to goraco polecam. Kwintesencja lewicy w calej krasie :o)

http://gniezno.com.pl/wiadomosci/czy...nternecie.html
Tego sie czytac nie da, SLD widocznie probuje usilnie odzyskac swoj pierwotny proletariat - czyli tzw biedode lub jak kto woli "lud pracujacy miast i wsi", inne okreslenie - CosDaki. Widocznie proletariat zastepczy w postaci bandy sodomitow na dluzsza mete jest malo perspektywiczny.
Szkoda, ze Panu Lukaszowi nie przypomniano, ze Führer byl narodowym socjalista. Z drugiej strony po co, jak na typie zadne kwoty wymienane przez przeprowadzajacego wywiad nie robia wrazenia.
No i oczywiscie "musi powstac urzad". Z chlopakami z PO przerobia nas na RPU - Rzeczpospolita Polska Urzedowa.