Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13728
Stary 14.09.2011, 11:48
Romuald napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze brakuje aby Mały odszedł zaraz Sobol zakończy kariere i kto nam zostanie z Wisłą w sercu? już widzę fete jak jakiś obcokrajowiec nakręca kibiców na fecie...
Też mnie to trochę boli, że po ewentualnym odejściu Małeckiego i zakończeniu kariery przez Sobolewskiego zostanie tylko Czarek Wilk. Ale to, że Mały ma Wisłę w sercu nie upoważnia go do robienia głupstw, których w Wiśle popełnił wiele... Osobiście chciałbym żeby został ale rozumiem też klub, który nie może nonstop przymykać oczu na jego wybryki.
Swoją drogą ciekawe jakby wypadł Małecki w jakimś europejskim klubie. Tam nie miałby wsparcia kibiców (przynajmniej na początku). Dodatkowo ewentualni koledzy z zespołu i trener szybko wyleczyliby go z indywidualnego grania. Myślę, że mógłby się rozwinąć piłkarsko, bo w Wiśle to on już raczej się za wiele nie nauczy.
Odpowiedz cytując