Wyświetl pojedynczy post
bomber85
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13727
Stary 14.09.2011, 11:44
Romuald napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze brakuje aby Mały odszedł zaraz Sobol zakończy kariere i kto nam zostanie z Wisłą w sercu? już widzę fete jak jakiś obcokrajowiec nakręca kibiców na fecie...
Oni mają grać i godnie reprezentować Wisłę jako zawodnicy(wypowiedzi, zachowania poza boiskiem itd) a nie nakręcać fety !! od tego są inni(spikerzy, organizatorzy itd)
Odpowiedz cytując