Romuald napisał(a):

|
Jeszcze brakuje aby Mały odszedł zaraz Sobol zakończy kariere i kto nam zostanie z Wisłą w sercu? już widzę fete jak jakiś obcokrajowiec nakręca kibiców na fecie...
|
Oni mają grać i godnie reprezentować Wisłę jako zawodnicy(wypowiedzi, zachowania poza boiskiem itd) a nie nakręcać fety !! od tego są inni(spikerzy, organizatorzy itd)