Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13726
Stary 14.09.2011, 11:44
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Takich jak ten snikki trzeba raczej bardziej odesłać na wlaściwą stronę typu historiawisly.pl żeby sobie coś o tych dziadkach - modelach przeczytał niz wyrzucać. Niestety ale minęło już troche czasu od kiedy Kazek Kmiecik po stzreleniu swoich 154 bramek dla Wisły zawiesił kołki (w oldboyach chyba jeszcze gra?), no i Adam Musiał. Obydwaj reprezentanci Polski na MŚ.
Przepraszam tych których uraziła moja wypowiedź. Przyznaję: najpierw obejrzałem na szybko materiał z Bagateli (w małym oknie youtube), dopiero później po przeczytaniu artykułu skapnąłem się że ci modele to znani i zasłużeni wiślaccy oldboje. Do Fedorowicza nic nie mam. Nie siedzę aż tak głęboko w polityce (dlatego też zresztą nie udzielam się w forumowym temacie z nią związanym).
Odpowiedz cytując