Wyświetl pojedynczy post
Gradzik
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7566
Stary 14.09.2011, 11:38
Romuald napisał(a):Wyświetl post
W tym meczu graliśmy bardzo wysoko obroną był to pierwszy mecz gdzie obrona wychodziła tak wysoko, tym faulem Pareiko ratował błędne ustawienie obrony .

Ten mecz był ważny tylko dla kibiców a dla zespołu i Maaskanta już nie był ,ale niech Ci będzie to mamy zawalony rewanż z Apoelem i pół meczu z Legią dodam od siebie Podbeskidzie rewanż gdzie przy golu wypuścił piłke... więc 2 mecze i połówka z Legią ,a teraz pomyśl sobie w ilu meczach Pareiko bronił piłki których prawa obronić nie miał...
No dobrze, przekonałeś mnie, Pareiko może i ujdzie, ale co do reszty swoje zdanie podtrzymuję. A na meczu z Legią wcale dobrze sie nie ustawiał, wiem bo siedziałem niedaleko
NA ZAWSZE WISŁA
Odpowiedz cytując