Wyświetl pojedynczy post
ziuk_NYC
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: NOwy JOrk ( cwierc wieku minelo dawno )

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13788
Stary 14.09.2011, 11:38
jak by ktos jeszcze nie mial przyjemnosci czytac tego wywiadu z Panem Lukaszem Naczasem to goraco polecam. Kwintesencja lewicy w calej krasie :o)

http://gniezno.com.pl/wiadomosci/czy...nternecie.html
prosimy o nie odsniezanie dachu sejmu
z wyrazami
elektorat
"Ojczyzna nasza matka, a my Jej dzieci, Zle to dziecko, w ktorem Ona milosci nie wznieci"