Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13783
Stary 14.09.2011, 11:07
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Teraz nawet sondaży w sprawie euro nie ma, bo i po co. Nie wiadomo, czy strefa euro się utrzyma, nie wiadomo czy będą chcieli ją poszerzać. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek spełnimy kryteria konwergencji.
Wejście do Unii Europejskiej oznacza, że kraj automatycznie deklaruje, że z chwilą spełniania kryteriów z Maastricht wejdzie do tej strefy