flamengista napisał(a):

Teraz nawet sondaży w sprawie euro nie ma, bo i po co. Nie wiadomo, czy strefa euro się utrzyma, nie wiadomo czy będą chcieli ją poszerzać. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek spełnimy kryteria konwergencji.
|
Wejście do Unii Europejskiej oznacza, że kraj automatycznie deklaruje, że z chwilą spełniania kryteriów z Maastricht wejdzie do tej strefy