Wit.Ek. napisał(a):

Niestety... Działka należy do miasta co oznacza, że to właśnie miasto a w jego imieniu pewnie ZIKIT albo ZIS (Zakład Infrastruktury Sportowej) powinien to zrobić.
Jakie jest tempo i zaangażowanie jednostek miejskich w prace przy naszym stadionie - wszyscy wiemy.
|
Ale to chyba wykonawca powinien zostawić po sobie porządek bo ro również świadczy o nim. Jak tam będziesz to zwróć uwagę jak wylane sa drogi asfaltowe. W niektórych miejscach z jednej strony postawiony jest krawężnik a z drugiej już nie. Normalnie żal...