Wyświetl pojedynczy post
Gradzik
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7562
Stary 14.09.2011, 11:06
np. z Legią. No chyba, że uznasz, że ten mecz to gra o pietruszkę. Bo mistrza już mieliśmy. Ja minimalistycznego podejścia nie popieram. Tym bardziej, że nie graliśmy już w innych rozgrywkach.
NA ZAWSZE WISŁA
Odpowiedz cytując