Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Gradzik
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
7562
14.09.2011, 11:06
np. z Legią. No chyba, że uznasz, że ten mecz to gra o pietruszkę. Bo mistrza już mieliśmy. Ja minimalistycznego podejścia nie popieram. Tym bardziej, że nie graliśmy już w innych rozgrywkach.
NA ZAWSZE WISŁA
Gradzik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gradzik
Znajdź inne posty napisane przez Gradzik