Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13720
Stary 14.09.2011, 10:57
Takich jak ten snikki trzeba raczej bardziej odesłać na wlaściwą stronę typu historiawisly.pl żeby sobie coś o tych dziadkach - modelach przeczytał niz wyrzucać. Niestety ale minęło już troche czasu od kiedy Kazek Kmiecik po stzreleniu swoich 154 bramek dla Wisły zawiesił kołki (w oldboyach chyba jeszcze gra?), no i Adam Musiał. Obydwaj reprezentanci Polski na MŚ.
Odpowiedz cytując