Gradzik napisał(a):

Podpisuję się pod tym.
Z obecnego składu tylko Chavez, Paljic, Jovanovic, Melikson, Iliev ii Biton są na niezłym poziomie.
|
Paljić jest solidny i uniwersalny, ale na dobrym poziomie są: Pareiko, Jovanović, Chavez, Wilk, Nunez, Melikson i Iliev. Na nich powinno się oprzeć budowę drużyny. Na ławce mogą być Sobolewski, Lamey, Kirm, czy wspomniany Paljić (ważny bo mogący grać wszędzie)