Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5114
Stary 14.09.2011, 10:53
Gradzik napisał(a):Wyświetl post
Podpisuję się pod tym.

Z obecnego składu tylko Chavez, Paljic, Jovanovic, Melikson, Iliev ii Biton są na niezłym poziomie.
Paljić jest solidny i uniwersalny, ale na dobrym poziomie są: Pareiko, Jovanović, Chavez, Wilk, Nunez, Melikson i Iliev. Na nich powinno się oprzeć budowę drużyny. Na ławce mogą być Sobolewski, Lamey, Kirm, czy wspomniany Paljić (ważny bo mogący grać wszędzie)
Odpowiedz cytując