Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19714
Stary 14.09.2011, 10:50
maverick 1906 napisał(a):Wyświetl post
Dobra wiadomosc dotyczaca nazwy stadionu. Za 4 dni konczy sie mozliwosc ofert sponsoringu tytularnego . W 5 osobowej radzie wybierajacej sponsora jest 2 przedstawicieli Wisły czyli jest szansa ze to nie bedzie Durex albo jakis Comarch. Co najwazniejsze pomimo nowej nazwy stadionu nadal to bedzie Stadion IMIENIA HENRYKA REYMANA! ten człon ma równiez znalezc sie w nazwie.
Czyli dziś zakończy się przyjmowanie ofert na sponsora, który bedzie miał w nazwe stadionu.

Pero napisał(a):Wyświetl post
Po kilkutygodniowej nieobecności na Reymonta poszedłem wczoraj po bilet na Odense. Idąc w stronę strefy kibica od Reymonta po prawej stronie zastałem syf, chwasty, szkło, wystająca plastikową rurę i nie rozplantowaną ziemię. Czy naprawdę to tak trudno posprzątać ten teren i posiać tam zieloną trawkę i posadzić jakieś drzewka?
Niestety... Działka należy do miasta co oznacza, że to właśnie miasto a w jego imieniu pewnie ZIKIT albo ZIS (Zakład Infrastruktury Sportowej) powinien to zrobić.
Jakie jest tempo i zaangażowanie jednostek miejskich w prace przy naszym stadionie - wszyscy wiemy.
Odpowiedz cytując