AS82 napisał(a):

jaaa,dzieki za merytoryczną odpowiedz
|
człowieku z takimi jak Ty się nie dyskutuje, ponieważ Ty i tak nie zrozumiesz co do Ciebie się mówi.
Nie masz pojęcia na czym polega polityka, dyplomacja, osiąganie celów politycznych, strategicznych i wojskowych. Nie masz pojęcia o tym, że w dyplomacji a już na pewno w dyplomacji USA nie ma miejsca na żadne sentymenty, kumoterstwa i krojenie portretu psychologicznego podług zalet.
Gdybyś miał inteligencję ciut większą niż mieli ludzie z pierwszej epoki pisma obrazkowego zapewne spostrzegłbyś, że portrety psychologiczne kreślone przez dyplomatów są robione dla osiągnięcia przez nich zamierzonych celów.
Dlatego Twój wąski móżdżek nie widzi tego, że najlepszym kamratem dla dyplomatów USA stał się Waldzio Pawlak, który obiecał ludkom z USA zarobienie kupę kasy za wprowadzenie na rynek Polski GMO a nas przymusiłby do zjadania tego gówna.
Ptaszek jednak jest w stanie zjeśc i takie gówno - byleby na wiki a już na pewno w Washington Post lub Allegemaine Zeitung lub El Pais napisali dobrze o polskim ministrze.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43