Wyświetl pojedynczy post
Gradzik
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5113
Stary 14.09.2011, 10:45
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Problem z Cupiałem polega na tym, że On usilnie wierzy, że przy tych nakładach na zespół jest on wstanie awansować do LM czy LE. Niestety ale jeżeli będziemy się obracać w orbicie zawodników tego samego typu co ostatnio tzn. szczyt formy mający dawno za sobą, wiekowych drużyny nie da się zbudować na warunki europejskie. W ten sposób awans do LM Wisły nie będzie nigdy możliwy - to że gramy w LE to już jest ponad nasz stan - z jednym zdrowym napastnikiem w kadrze dodatkowo tylko wypożyczonym. Powiedzmy sobie szczerze trener z tego materiału jakim dysponuje wycisnął praktycznie wszystko po samych zawodnikach widać w przekroju tego sezonu, że margines zapasu do lepszej gry tzw. potencjał drużyny nie jest duży. Jeżeli chcielibyśmy realnie myśleć o LM, potrzebny jest skok jakościowy na jaki przynajmniej przez pryzmat dokonywanych transferów dotychczas się nie zanosi. Trener czy to Maaskant czy jakikolwiek inny w przyszłym sezonie najprawdopodobniej będzie dysponować kompletnie inną drużyną - koniec wypożyczeń, kontraktów, spadek formy zawodników wiekowych etc.. My doszliśmy do pewnego poziomu, na którego pokonanie nie mamy na dzień dzisiejszy materiału piłkarskiego odpowiedniej klasy - dobrych spotkań na wyższym poziomie niż standard ligowy w przeciągu roku rozegranych przez Wisłę można policzyć na palcach jednej ręki a to za mało - tzn. że jesteśmy wstanie rozegrać pojedyncze dobre spotkanie na jakiś czas czego nie jesteśmy w dłuższej perspektywie czasu powtarzać systematycznie.
Podpisuję się pod tym.

Z obecnego składu tylko Chavez, Paljic, Jovanovic, Melikson, Iliev ii Biton są na niezłym poziomie.
NA ZAWSZE WISŁA
Odpowiedz cytując