Wyświetl pojedynczy post
bukaj22
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51358
Stary 14.09.2011, 10:45
Serio uważacie , ze odejście Małeckiego , to strata dla Wisły? Dla mnie Małecki jest tak przeciętnym kopaczem , ze aż zęby bolą. To niesamowite , by gość , który patrzy na buty i piłkę reprezentował ekipę Mistrza Polski. Pomijam już fakt , ze na Małeckim nie da się oprzeć taktyki , bo jak sądzę jej nie rozumie.
To , ze Małecki gra w Wiśle świadczy o poziomie naszej ligi. Co z tego , ze raz na x meczy ładnie szarpnie , skoro potrafi przeczłapać kolejne spotkania tak , ze aż strach się bać. I nie ma sensu mieszać do tego czy w sercu ma Wisłę Kraków , czy Gryf Wejcherowo , bo piłkarsko Wiśle na poziomie Europejskim jest zupełnie nie przydatny. Im szybciej Wisłe opuści , tym większa korzyść zyska klub. Ja tam jestem ciekaw , kto Patryka w ogóle zechce , bo ja tak przeciętnego kopacza a do tego chamskiego ignoranta dawno nie widziałem.
Odpowiedz cytując