willow napisał(a):

Uważam, że zimą powinny być kosmetyczne ruchy transferowe - rozgrywający, lewy obrońca (na więcej nie ma szans według Basałaja) i walczymy o mistrza.
A jak się nie uda - nie przedłużamy kontraktu z Maaskantem i finał.
|
Do tego jeszcze solidny środkowy obrońca grający z Chavezem. W czerwcu kontrakt kończy się Arkadiuszowi Głowackiemu, ale zawsze Stan może znaleźć kogoś lepszego.
Warto przedłużyć też kontrakt z Draganem Paljiciem (uniwersalność) i Michaelem Lameyem (solidny zmiennik na PO i LO) jeżeli będzie grał nadal dobrze. Poza tym koniecznie z Sergeiem Pareiko i Radosławem Sobolewskim. Podobno jeszcze kontrakt kończy się Czekajowi i Kurto.
Wykupić koniecznie Nuneza (o ile nadal będzie dobrze się prezentował)
Poza tym kilka transferów z klubu. Wśród nominowanych: Patryk Małecki, Junior Diaz, Tomas Jirsak, Rafał Boguski, Kew Jaliens, Gordan Bunoza, Milan Jovanić.
Obserwować wypożyczoną młodzież i tę grająca w MESA i ewentualnie zrobić dla niej kilka miejsc w szerokiej kadrze.