Temat
:
Koszykarki Wisły w sezonie 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
FTC1899
Ave Wisła !
Od: 02.2006
Offline
#
14
14.09.2011, 10:36
Ano z bałaganu jaki w II drużynie panował, i braku znajomości przepisów kierownika drużyny.
Nie szukaj wypowiedzi, wierzę na słowo
FTC1899
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FTC1899
Znajdź inne posty napisane przez FTC1899