Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5111
Stary 14.09.2011, 10:31
Gdy w tej rundzie zwolniono by Maskaanta w co wątpie jest to znak że w naszym klubie nie było i nie będzie konsekwencji działania a co zatym idzie utwierdzi mnie w 100% przekonaniu że Wisła nie będzie solidnym średniakiem Europejskim wtedy gdy włascicielem będzie Cupiał. Ale myśle że aż tak źle nie będzie i trener zostanie.

Basałaj mówił w wywiadzie dla PS że w następnym zimowym okienu transferowym nie będziemy aż tak mocno zmieniać drużyny że piłkarze którzy mają w nim przejsc są juz obserowani przez Stana i skautów. Czyli możeby spodziewać się 2-3 transferów jakosciowych a nie ilosciowych i dobrze. Ale dla na priorytet do jakiś zwinny ŚO , LO który nie będzie fajtłapą jak Diaz, dobry DP kóry będzie umiał przytyrzymać piłkę i N który strzli wystrczająca ilosc goli na sezon.
Odpowiedz cytując