Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19713
Stary 14.09.2011, 10:27
Po kilkutygodniowej nieobecności na Reymonta poszedłem wczoraj po bilet na Odense. Idąc w stronę strefy kibica od Reymonta po prawej stronie zastałem syf, chwasty, szkło, wystająca plastikową rurę i nie rozplantowaną ziemię. Czy naprawdę to tak trudno posprzątać ten teren i posiać tam zieloną trawkę i posadzić jakieś drzewka?
Odpowiedz cytując