|
Po kilkutygodniowej nieobecności na Reymonta poszedłem wczoraj po bilet na Odense. Idąc w stronę strefy kibica od Reymonta po prawej stronie zastałem syf, chwasty, szkło, wystająca plastikową rurę i nie rozplantowaną ziemię. Czy naprawdę to tak trudno posprzątać ten teren i posiać tam zieloną trawkę i posadzić jakieś drzewka?
|