Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13776
Stary 14.09.2011, 10:21
A pro po depesz Wikileaks ,dotyczacych działalności np. Fotygi czy Macierewicza, można by zadać pytanie czy ambasadorzy USA zostali również zmanipulowani przez TVN i GW ?