Martinus napisał(a):

|
Mam nadzieję, że to plotka.Tak jak już pisałem zwolnic Maaskanta można zawsze, mam jednak ogromne wątpliwości czy udałoby się nam znaleźc lepszego od niego trenera.Na polskim rynku na pewno takiego nie ma....
|
Zwolnienie teraz Maaskanta to byłaby największa bzdura.
Może nie jest on, jak wielokrotnie pisałem, jakimś nadzwyczajnym trenerem, ale trudno mi sobie wyobrazić ten burd..l jaki by powstał po przyjściu innego trenera. Nawet gdybyśmy znaleźli jakiegoś lepszego z zagranicy - zaś od nowa taktyka, zgrywanie, inna wizja, inne metody treningowe... brrrr, aż strach pomyśleć.
Jeśli już w ogóle komukolwiek z zarządu Wisły chodzi taki ruch po głowie, to na pewno nie teraz.
Uważam, że zimą powinny być kosmetyczne ruchy transferowe - rozgrywający, lewy obrońca (na więcej nie ma szans według Basałaja) i walczymy o mistrza.
A jak się nie uda - nie przedłużamy kontraktu z Maaskantem i finał.